Nowe oferty satelitarnej telewizji: Analiza operatorów i dostępnych kanałów

Nowe oferty operatorów satelitarnej telewizji: Orange TV, Play i Vodafone Sat. Porównanie cen, dostępnych kanałów w HD/UHD i platform streamingowych.

PlatformaTV

2023-12-29 21:08

Nowe oferty satelitarnej telewizji: Analiza operatorów i dostępnych kanałów

Nowe oferty satelitarnej telewizji: Porównanie operatorów i dostępnych kanałów

W ostatnim czasie na rynku satelitarnej telewizji pojawiły się nowe oferty od różnych operatorek. W tej analizie porównamy oferty najpopularniejszych dostawców i zobaczymy, co nowego można oczekiwać w swojej satelitarnej pakietowej telewizji.

Nowe oferty operatorów

Orange TV: Nowa oferta Orange TV obejmuje ponad 150 kanałów w standardzie HD i UHD, a także dostęp do platformy Netflix i Disney+. Cena pakietu podstawowego wynosi 39,90 zł miesięcznie.

Play: Nowa oferta Play satelitarnej telewizji obejmuje ponad 200 kanałów w HD i UHD oraz dostęp do platformy Netflix. Cena pakietu podstawowego wynosi 49,90 zł miesięcznie.

Vodafone: Nowa oferta Vodafone Sat obejmuje ponad 250 kanałów w HD i UHD oraz dostęp do platformy Netflix. Cena pakietu podstawowego wynosi 49,90 zł miesięcznie.

Nowe kanały

Wśród nowych kanałów można wyróżnić:

  • Discovery+: Nowy platforma streamingowa, która zastąpiła Discovery Channel, TLC i inne kanały tej grupy. Oferuje ponad 65 000 godzin treści wideo.
  • Paramount+: Nowy platforma streamingowa, która obejmuje filmy i seriale z markami Paramount, MTV, Nickelodeon i in. Cena miesięcznej subskrypcji wynosi 19,90 zł.
  • Crime+: Nowy kanał poświęcony tematyce kryminalnej, który obejmuje seriale i filmy z tematyką kryminalną. Dostępny w ofercie Orange TV.

Kluczowe parametry nowych ofert

Wszystkie nowe oferty satelitarnej telewizji obejmują:

  • Dostęp do platform streamingowych: Netflix, Disney+ i in.
  • Ponad 150-250 kanałów w HD i UHD
  • Cena pakietu podstawowego od 39,90 zł do 49,90 zł miesięcznie

Wybierając nową ofertę satelitarnej telewizji, możemy oczekiwać większej ilości kanałów w HD i UHD oraz dostęp do popularnych platform streamingowych.